Nasze osiągnięcia
Rok szkolny 2019/2020
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY " DUCHEM SPARTANIE"
wyróżnienie - Lena Gamrat 6f
DZIELNICOWY KONKURS TECHNICZNY " OZDOBA CHOINKOWA"
I miejsce - Wojciech Dobek 5c
DZIELNICOWY KONKURS TECHNICZNY " COŚ Z NICZEGO"
II miejsce - Konrad Bohenek 6d
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "ALFIK"
wynik bdb - Joanna Gajewicz 8b, Katarzyna Libera 8c, Andrzej Krakowski 4a, Przemysław Kozłowski 7d, Julia Olzak 7d,
wynik db - Rafał Marczak 6c, Wiktor Serwatko 5b
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "MAT"
wynik bdb - Zbigniew Sztanga 8b, Katzrayna Libera 8b, Rafał Marczak 6c, Szymon Kozłowski 4a, Przemysław Kozłowski 7d, Julia Olzak 7d, Andzrek Krakowski 4a,
wynik db - Joanna Gajewicz 8b, Wiktor Serwatko 5b, Aleksandra Morzyk 6c
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "KANGUR"
wyróznienie - Zbigniew Sztanga 8b, Szymon Kozłowski 5c, Julia Olzak 7d, Andrzek Krakowski 4a
WARSZAWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY O TEMATYCE LITERACKIEJ "TY CZY JA, KTO Z NAS JEST PRAWDZIWY?"
II miejsce - Maja Sulewska 5c, Julia Olzak 7d
wyróznienie - Kinga Mróz 8c
DZIELNICOWY KONKURS ŚWIĄTECZNY/PLASTYCZNY
I miejsce - Wojciech Dobek 5c
LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z KLASY VIIIc
KATARZYNA LIBERA
Laureatka w konkursach przedmiotowych:
Mazowieckiego Kuratora Oświaty z chemii
Mazowieckiego Kuratora Oświaty z biologiiInne sukcesy Kasi:
Olimpiada Matematyczna Juniorów - finalistka (z powodu odwołania finału Olimpiady laureaci nie byli wyłaniani w tym roku)
Olimpus z języka angielskiego - laureatka
Ogólnopolski Test Ortograficzny – wyróżnienie
Multitest z języka polskiego – wyróżnienieOgólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - wynik bardzo dobry (93%)
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT - wynik bardzo dobry (86%)
MACIEJ OLSZEWSKI
Laureat kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii.
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" SESJA ZIMOWA
Klasa V :
Konrad Jaczewski – II miejsce
Klasy VI :
Joanna Pucyk – IX miejsce
Alicja Kiersnowska – IX miejsce
Klasy VII :
Michał Chmiel – III miejsce
Anna Ambrozik – V miejsce
Maciej Wrona – VII miejsce
Martyna Łach – IX miejsce
Julia Olzak – X miejsce
Klasy VIII :
Katarzyna Ślusarz – I miejsce
Joanna Gajewicz – II miejsce
Katarzyna Kowalczyk – V miejsce
Zuzanna Dobek – VII miejsce
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" SESJA JESIENNA
Katarzyna Libera - 8c
Joanna Gajewicz - 8b
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MULTITEST"
Jakub Mernek kl.4b
Aleksandra Mernek kl.7a
Michał Chmiel kl.7d
Piotr Kisiel kl.7c
Maciej Wrona kl.7d
Wyróżnienia w konkursie MULTITEST:
Kuba Tucholski kl.7a
Joanna Gajewicz kl.8b
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KOPIA ZNANEGO OBRAZU"
- MIEJCE - Marysia Romanowicz 6b
- MIEJSCE - Karolina Hetmańska 6f
- MIEJSCE - Krzyś Drozd 6b
WYRÓZNIENIA - Szymon Mazur 6a
- Hania Lenkiewicz 6a
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY W "TAJEMNICZYM ŚWIECIE PRZYRODY"
laureat
Maks Kruk 5f
SUKCESY MUZYCZNE
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ NASZA NIEPODLEGŁA
KATEGORIA KLASY IV-V
I MIEJSCE:
Agata Diaczenko z klasy 4b
II MIEJSCE:
Natasza Tyryłło z klasy 4b
III MIEJSCE:
Michał Świętoniowski z klasy 5d
KATEGORIA KLASY VI-VIII
I MIEJSCE:
Jędrzej Nowotka z klasy 8c
II MIEJSCE:
Amelia Pogorzelska z klasy 6f
III MIEJSCE:
Magdalena Jaworska z klasy 6d
KATEGORIA - GRUPY WOKALNE
I MIEJSCE:
Justyna Rytel i Julia Mroczek z klasy 7b
II MIEJSCE:
Antonina Zapadko, Gabriela Perkowska i Małgorzata Szlachta z klasy 6b
III MIEJSCE:
Laura Jagiełło, Kaja Murawska, Dorota Ławacz i Pola Guzińska z klasy 5dDZIELNICOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "Z PIEŚNIĄ KU WOLNOŚCI"
Wyróżnienie:
Justyna Rytel i Julia Mroczek
Amelia PogorzelskaDZIELNICOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "NIEZAKAZANE PIOSENKI"
Wyróżnienie:
Amelia Pogorzelska
SUKCESY SPORTOWE
TRZY RAZY ZŁOTO W BADMINTONIE!
Z ogromną satysfakcją informujemy, że Michał Melaniuk 7b i Olaf Pyzel 8c odnieśli ogromny sukces.
W Mistrzostwach Dzielnicy,
Mistrzostwach Warszawy
Mistrzostwach Mazowsza w badmintonie zdobyli trzy I miejsca
Gratulujemy!!!
Panowie, jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy za niezapomniane emocje i świetnie rozegrane mecze.
MISTRZOSTWO DZIELNICY W PIŁCE NOŻNEJ!
Reprezentacja chłopców w składzie:
- Kamil Kołecki
- Zachary Leśniak
- Mieszko Zaremba
- Adrian Stemplowski
- Janek Kowalski
- Janek Pyrzanowski
- Kacper Staniak
- Jędrek Nowtka
- Max Lenarczyk
- Maciek Kudyba
- Maciek Olszewski
- Krzysztof Szulc
- Bartek Kamiński
WICEMISTRZOSTWO DZIELNICY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!
Reprezentacja chłopców w składzie:
- Kamil Kołecki 8C
- Maciek Olszewski 8c
- Kacper Staniak 8c
- Dominik Piwowski 7a
- Michał Melaniuk 7b
- Adrian Stempmlowski 7a
- Krzysztof Szulc 7c
- Mieszko Zaremba 7b
- Eryk Sobota 7c
- Bartek Kamiński 7c
- Damian Tarasiewicz 8b
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, GRATULUJEMY
WICEMISTRZOSTWO DZIELNICY MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT!
Reprezentacja dziewczat w składzie:
- Martyna Broda 6a
- Hania Lenkiewicz 6a
- Małgosia Szlachta 6b
- Iza Matyjasiak 6c
- Ala Michalska 6c
- Marcelina Kubiak 6d
- Nikole Wasilewska 6c
- Natalia Mędykowska 6c
- Zosia Zawieska 6c
- Hania Oracz 6d
- Karina Lange 6d
- Marysia Wasowska 6f
- Marcelina Sieczka 7d
WICEMISTRZOSTWO DZIELNICY KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT!
REPREZENTACJA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:
- Julia Grzywińska 7b
- Basia Chrzanowska 7b
- Julita Jamróz 7b
- Julia Kozdrój 7c
- Ala Kowacka 7c
- Roksana Kusy 7c
- Marcelina Sieczka 7d
- Ala Kowalska 7d
- Kasia Saniewska 8b
- Zuzia Żyła 8b
- Wiktoria Stasiak 8b
- Marysia Mazur 8b
- Zosia Szkup 8b
- Julka Janukowycz 8c
IV MIEJSCE W DZIELNICY PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT!
REPREZENTACJA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:
- Julia Grzywińska 7b
- Julita Jamróz 7b
- Joanna Jarszewicz 7b
- Basia Chrzanowska 7b
- Ula Jastrzębska 7c
- Roksana Kusy 7c
- Julka Kozdrój 7c
- Ala Kowacka 7c
- Nokole Olszewska 7d
- Marcelina Sieczka 7d
- Zuzia Dobek 8b
- Marysia Mazur 8b
- Kasia Libera 8c
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, GRATULUJEMY