• Wykaz innowacji 

         

        Lp.

        Nauczyciel

        Klasa

        Tytuł innowacji

        1.  

        Olga Czajka

        Oddział przedszkolny

        „Czytające przedszkolaki”

        1.  

        Renata Skobel

        1a

        „Pucharek sukcesu”

        1.  

        Agnieszka Piętko

        1b

        Gra motywacyjna „Dyplomiki”

        1.  

        Marta Trzcińska

        1c

        „Logopedia dla starszaków”

        1.  

        Anna Jakubowska

        2a

        „Dzięki TIK utrwalisz w mig”

        1.  

        Małgorzata Denuszek

        2b

        „Teatr małych form Kamishibai”

        1.  

        Joanna Szafrańska

        2c

        „Elementy integracji sensorycznej na lekcjach wf”

        1.  

        Olga Jurgielewicz

        3a

        „Na tropach matematyki”

        1.  

        Ewa Wargin

        3b

        „Rączka pracuje, pięknie pisze, rysuje”

        1.  

        Katarzyna Jackowska

        3c

        „Muzykalnie z przyrodą”

        1.  

        Barbara Gołębiewska

        grupa świetlicowa

        „Historia z łobuziakami”

        1.  

        Monika Mazur

        grupa świetlicowa

        „Eksponaty z duszą”

        1.  

        Karolina Sądzyńska

        Katarzyna Jackowska

        grupa świetlicowa

        „Mały artysta”

        1.  

        Grażyna Ładowska, Teresa Bargielska

        grupa świetlicowa

        „Zdrowie jest najważniejsze”

        1.  

        Marta Żebrowska

        grupa świetlicowa

        „Poznajemy kraje Europy”

        1.  

        Grażyna Ładowska, Teresa Bargielska

        grupa świetlicowa

        „Mapa Polski w legendach”

        1.  

        Elżbieta Mieczkowska

        klasy 4 – 7

        „Albumy sztuki-pełne nauki”

        1.  

        Elżbieta Kobylarczyk

        6b

        „Z poprawną polszczyzną za pan brat”

        1.  

        Beata Górska

        7c

        „Poprawna polszczyzna, czyli nie taki język straszny”

        1.  

        Sylwia Gołębiewska-Leciejewska

        Grupa terapeutyczna

        „Komunikacja, ruch, edukacja”

        1.  

        Joanna Komorowska

        Grupa terapeutyczna

        „Pogłębiarka psychologiczna”

        1.  

        Elżbieta Kołodziejczuk

        Grupa terapeutyczna

        „Uwaga na komputer”

        1.  

        Agnieszka Janusek

        Grupa terapeutyczna

        „Czytanie na start”

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Poland
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym