• Harmonogram zebrań w roku szkolnym 2022/2023

        • 5 września 2022 r.

          12 września 2022 r.

          Zebranie klas 1-3

          Zebranie klas 4 – 8

          24 października 2022 r.

          Dzień otwarty

          28 listopada 2022 r.

          Zebranie

          30 stycznia 2023 r.

          Zebranie

          27 marca 2023 r.

          Dzień otwarty

          24 kwietnia 2023 r.

          Zebranie

          29 maja 2023 r.

          Zebranie

           

          Godziny zebrań i przydział sal:

          L.p.

          Klasa

          Wychowawca

          Sala

          Godzina

          1.

          1A

          Katarzyna Pełka

          3

          17.30

          2.

          1B

          Ewa Wargin

          302

          17.30

          3.

          1C

          Katarzyna Jackowska

          301

          17.30

          4.

          2A

          Renata Skobel

          304

          17.30

          5.

          2B

          Agnieszka Piętko

          304

          18.30

          6.

          2C

          Marta Trzcińska

          305

          18.30

          7.

          3A

          Anna Jakubowska

          305

          17.30

          8.

          3B

          Małgorzata Denuszek

          303

          17.30

          9.

          3C

          Joanna Szafrańska

          303

          18.30

          10.

          4A

          Magdalena Sałamacha

          5

          17.30

          11.

          4B

          Patrycja Karewicz - Zapadko

          307

          17.30

          12.

          4C

          Elżbieta Kobylarczyk

          213

          17.30

          13.

          5A

          Łukasz Jurgielewicz

          117

          17.30

          14.

          5B

          Małgorzata Budzyńska

          219

          18.30

          15.

          5C

          Anna Izdebska

          129

          18.30

          16.

          6A

          Robert Saniewski

          217

          17.30

          17.

          6B

          Iwona Żak

          219

          17.30

          18.

          6C

          Natalia Kosińska

          203

          17.30

          19.

          6D

          Łukasz Śleszyński

          215

          17.30

          20.

          7A

          Dorota Kołodziejczyk

          221

          17.30

          21.

          7B

          Małgorzata Makarska

          202

          17.30

          22.

          8B

          Beata Tkaczyk

          223

          17.30

          23.

          8C

          Beata Górska

          312

          17.30

          24.

          8D

          Wioletta Spiechowicz

          117

          18.30

          25.

          8E

          Lidia Kowalska

          129

          17.30

          26.

          8F

          Agata Giedasz

          217

          18.30

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Poland
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym