• Godziny pracy

        •  

           Zespół Wspomagania

          • p. Magdalena Domagała - pedagog,  terapeuta zajęciowy
          • p. Magdalena Stupakowska - psycholog, oddział przedszkolny, kl. I - IV
          • p. Joanna Komorowska - psycholog, kl. V - VIII
          • p. Agnieszka Janusek - teapeuta zajęciowy
          • p. Anna Jakubowska - terapeuta zajęciowy
          • p. Elżbieta Kołodziejczuk - terapeuta zajęciowy
          • p. Ewa Wargin - terapeuta zajęciowy
          • p. Joanna Szafrańska - terapeuta integracji sensorycznej
          • p. Magdalena Sałamacha - logopeda
          • p. Marta Trzcińska - logopeda
          • p. Sylwia Leciejewska-Gołębiewska - biofeedback
          • p. Bożenna Adamczyk - nauczyciel wspomagający
          • p. Bożena Izdebska - nauczyciel wspomagający
          • p. Szymon Michalski - nauczyciel wspomagający
          • p. Maryla Kwiatkowska-Sobieraj - nauczyciel wspomagający
          • p. Adelina Sobolewska - nauczyciel wspomagający
          • p. Alicja Zalewska - nauczyciel wspomagający, psycholog - rewalidacja

           

          GODZINY PRACY


          Pedagog 


           

          Dzień tygodnia

           

          Magdalena Domagała

           

          Poniedziałek

           

          9.00 - 14.00

          Wtorek

          11.00 - 16.30

          Środa

          9.00 - 13.00

          Czwartek

          8.00 - 12.00

          Piątek

          9.00 - 12.30

           


          Psycholog

           

          Dzień tygodnia

           

          Magdalena Stupakowska

          Kl. 0 – IV

           

          Joanna Komorowska

          Kl. V - VIII

          Poniedziałek

           

          11.00 - 16.30

           

          8.30 - 13.30

          Wtorek

           

          9.00 - 14.30

           

          13.00 - 17.00

          Środa

           

          10.00 - 15.00

           

          8.30 - 13.30

          Czwartek

           

          8.15 - 13.45

           

          8.45 - 15.00

          Piątek

           

          8.30 - 13.00

           

          10.00 - 15.00


          Terapia pedagogiczna  

          Dzień

          tygodnia

           

          Magdalena

          Domagała

           

          Anna

          Jakubowska

           

          Agnieszka

          Janusek

           

          Elżbieta

          Kołodziejczuk

           

          Ewa

          Wargin

           

          Jonna

          Szafrańska

          SI

          Poniedziałek

           

          13.00 - 13.45

           

          -

           

          8.00 - 14.30

           

          11.50 -12.35

           

          -

           

          10.45 – 11.30

          Wtorek

           

          -

           

          9.50 - 10.35

           

          8.00 - 11.30

           

          8.05 - 9.40

           

           

           

          9.30 - 10.30

           

          12.55 – 13.40

          Środa

          10.15 - 11.00

          -

          8.00 - 12.00

          11.50 - 12.35

          9.50 - 11.30

          12.55 – 13.40

          Czwartek

           

          -

           

          11.50 - 12.35

           

          8.00 - 13.30

           

          10.45 - 14.40

           

           

           

          -

           

          11.50 – 12.35

           

          Piątek

          -

          -

          8.00 - 10.30

          -

          12.55 - 14.40

           

          -

           

           

           

           


          Logopedia


           

          Dzień tygodnia

           

          Magdalena Sałamacha

           

          Marta Trzcińska

          Poniedziałek

           

          10.55 – 13.55

           

          -

          Wtorek

           

          -

           

          -

          Środa

           

          -

           

          10.45 - 13.45

          Czwartek

           

          -

           

          -

          Piątek

           

          -

           

          8.45 - 10.45

           

           


          Biofeedback


          Dzień tygodnia

          Sylwia Leciejewska-Gołębiewska

           

          Poniedziałek

           

           

          (8.30 - 9.00 dyżur dla Rodziców)

          9.00 - 14.00

          (13.00 - 13.30 nauczanie indywidualne)

           

          Wtorek

                                      9.30 - 14.00                                  

          Środa

          9.30 - 14.30

           

          Czwartek

           

          9.30 - 14.30

          (11.00 - 12.30 nauczanie indywidualne)

          Piątek

          9.00 - 11.30

           

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym