ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
L. p.
Nazwa zajęć
Nauczyciel
Termin
sala
1.
zajęcia wyrównawcze
z matematyki klasy 4
Dorota Kołodziejczyk
Czwartek
12.55 – 13.40
221
2.
zajęcia wyrównawcze
z matematyki klasy 5
Łukasz Śleszyński
Piątek
13.55 – 14.40
215
3.
zajęcia wyrównawcze
z matematyki klasy 6
Dorota Bogucka - Hebda
Poniedziałek
13.55 – 14.40
221
4.
zajęcia wyrównawcze
z matematyki klasy 7
Łukasz Śleszyński
Środa
14.50 – 15.35
215
5.
zajęcia wyrównawcze
z matematyki klasy 8
Dorota Kołodziejczyk
Środa
7.10 – 7.55
221
6.
zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego klasy 4
Beata Górska
Piątek
7.10 – 7.55
312
7.
zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego klasy 5
Elżbieta Kobylarczyk
Środa
8.00 – 8.45
213
8.
zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego klasy 6
Patrycja Karewicz - Zapadko
Poniedziałek
14.50 – 15.35
217
9.
zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego klasy 7
Elżbieta Kobylarczyk
Piątek
7.10 – 7.55
213
10.
zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego klasy 8
Iwona Żak
Czwartek
14.50 – 15.35
219
11.
zajęcia wyrównawcze klasa 2a
Katarzyna Pełka
Piątek
11.45 – 12.30
12.
zajęcia wyrównawcze klasa 2b
Ewa Wargin
Poniedziałek
11.50 – 12.35
13.
zajęcia wyrównawcze klasa 2c
Katarzyna Jackowska
Środa
13.00 – 13.45
203
14.
zajęcia wyrównawcze klasa 3a
Renata Skobel
Poniedziałek
8.00 – 8.45
304
15.
zajęcia wyrównawcze klasa 3b
Agnieszka Piętko
Poniedziałek
8.00 – 8.45
307
16.
zajęcia wyrównawcze klasa 3c
Marta Trzcińska
Wtorek
9.50 – 10.35
126
17.
zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiego klasy 4
Patrycja Karewicz - Zapadko
Środa 8.00 – 8.55
217
KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ
L. p.
Nazwa zajęć
Nauczyciel
Termin
sala
1.
KLASA 2A
Katarzyna Pełka
Poniedziałek 10.45 – 11.30
3
2.
KLASA 2B
Ewa Wargin
Czwartek 11.50 – 12.35
2
3.
KLASA 2C
Katarzyna Jackowska
Czwartek 10.45 – 11.50
301
4.
KLASA 3A
Renata Skobel
Wtorek 11.50 – 12.35
Piątek 13.55 – 14.40
307
307
5.
KLASA 3B
Agnieszka Piętko
Wtorek 8.00 – 8.45
Piątek 13.33 – 14.40
307
307
6.
KLASA 3C
Marta Trzcińska
Wtorek 14.50 – 15.35
Środa 9.50 – 10.35
304
307
7.
KLASA 6A
Dorota Bogucka - Hebda
Piątek 9.50 – 10.35
217
8.
KLASA 6B
Dorota Kołodziejczyk
Poniedziałek 9.50 – 10.35
221
9.
KLASA 6C
Dorota Bogucka - Hebda
Poniedziałek 12.55 – 13.40
219
10.
KLASA 7B
Dorota Bogucka - Hebda
Piąte 13.55 – 14.40
221
11.
KLASA 7C
Dorota Bogucka - Hebda
Środa 10.45 – 11.30
217
12.
KLASA 7D
Łukasz Śleszyński
Środa 11.50 – 12.35
215
13.
KLASA 8A
Dorota Kołodziejczyk
Środa 9.50 – 10.35
117
Iwona Żak
Wtorek 9.50 – 10.35
219
14.
KLASA 8B
Majchrzak Renata
Środa 12.55 – 13.40
221
Elżbieta Kobylarczyk
Poniedziałek 10.45 – 11.30
213