• Zajęcia dodatkowe

        • Zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2020/2021

          MATEMATYKA

          Imię i nazwisko
          nauczyciela prowadzącego

          Nazwa  zajęć

          Termin

          (dzień, godzina)

          Łukasz Śleszyński

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 4

          poniedziałek 14.50, lekcja 8

          Ganna Isaieva

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

          piątek 13.55, lekcja 7

          Łukasz Śleszyński

          Zajęcia wyrównawcze dla klas starszych

          wtorek 15.45, lekcja 9

          Dorota Bogucka-Hebda

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 8

          wtorek, 15.45, lekcja 9

          JĘZYK POLSKI

          Mariola Szczygielska

          Zajęcia wyrównawcze w klasach 4

          poniedziałek 8:55, lekcja 2,

          czwartek 15:45, lekcja 9

          Patrycja Karewicz- Zapadko

          Zajęcia wyrównawcze dla klas

          poniedziałek 14.50, lekcja 8

          Beata Górska

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

          czwartek 13.55, lekcja 7

          Patrycja Karewicz- Zapadko

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 7

          Środa 14.50, lekcja 8

          Elżbieta Kobylarczyk

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 8

          środa 14.50, lekcja 8

          KLASY II- III

          Marta Trzcińska

          Zajęcia wyrównawcze w klasach

          3 c i 3 b

          czwartek 10.45, lekcja 4

          Olga Jurgielewicz

          Zajęcia wyrównawcze dla klas 2

          Piątek 8.00, lekcja 1

          Ewa Wargin

          Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców 2c

          środa 10.45 (5 lekcja)

          Renata Skobel

          Zajęcia wyrównawcze 3a

          stacjonarnie:                 

          środa 9.50, lekcja 3 

          zdalnie:

          wtorek 12.00, lekcja 5

           

          Zajęcia kształtujące kreatywność w roku szkolnym 2020/2021

           

          Imię i nazwisko
          nauczyciela prowadzącego

          Nazwa  zajęć

          Termin

          (dzień, godzina)

          Olga Jurgielewicz

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2a

          piątek 9.50, lekcja 3

          Ewa Wargin

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2b

          czwartek 10.45, lekcja 4

          Katarzyna Pełka

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2c

          wtorek 10.45, lekcja 4

          Renata Skobel

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3a

          poniedziałek 15.45, lekcja 9

          czwartek 11.50, lekcja 5

          Agnieszka Piętko

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3b

          poniedziałek 11.50, lekcja 5

          piątek 14.50, lekcja 8

          Marta Trzcińska

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3c

          czwartek11.50, lekcja 5

          piątek 11.50, lekcja 5

          Ganna Isaieva

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6b

          piątek 12.55, lekcja 6

          Dorota Kołodziejczyk

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6c

          piątek 10.45, lekcja 4

          Dorota Kołodziejczyk

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6d

          czwartek 12.55, lekcja 6

          Dorota Kołodziejczyk

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6e

          poniedziałek 13.55, lekcja 7

          Ganna Isaieva

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6f

          środa 14.50, lekcja 8

          Łukasz Śleszyński

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7a

          piątek 10.45, lekcja 4

          Paweł Przybyszewski

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7b

          wtorek, 14.50, lekcja 8

          Dorota Kołodziejczyk

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7c

          wtorek 12.55, lekcja 6

          Renata Majchrzak

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7d

          wtorek 13.55, lekcja 7

          Ganna Isaieva

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7f

          poniedziałek 14.50, lekcja 8

          Renata Majchrzak

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8a

          poniedziałek 8.00, lekcja 1

          Renata Majchrzak

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8b

          poniedziałek 9.50, lekcja 3

          Dorota Bogucka- Hebda

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8c

          wtorek 14.50, lekcja 8

          Dorota Kołodziejczyk

          Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8d

          wtorek 8.00, lekcja 1

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym