• Rok szkolny 2020/2021


      • SUKCESY PLASTYCZNE

        SZKOLNY KONKURS "ODLOTOWA GRA PLANSZOWA"

        I miejsce - Karol Pudło - kl. 4c
        II miejsce - Marianna Bemowska - kl. 4c

        III miejsce - Joanna Pucyk - kl. 7a

        SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "MÓJ SPOSÓB NA ZDROWIE"

        I miejsce – Marianna Bemowska 4c
        II miejsce – Małgorzata Szlachta 7a

        III miejsce – Mateusz Malczyk 7c




        SUKCESY MUZYCZNE

        SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "NASZA NIEPODLEGŁA"

        Nagroda Grand Prix
        Amelia Pogorzelska z klasy 7f
        I miejsce:
        Hanna Zakościelna z klasy 2c

        II miejsce
        Zofia Muda z klasy 8b

        III miejsce ex aequo:
        Natasza Tyryłło z klasy 5b
        Oskar Bińkowski z klasy 4b

        Kategoria ZESPOŁY:

        I miejsce:
        Małgorzata Szlachta i Gabriela Perkowska z klasy 7a

        II miejsce ex aequo:
        Zofia Grzywińska i Maja Sulewska z klasy 6c
        Maria Romanowicz i Joanna Pucyk z klasy 7a

        III miejsce:
        Laura Jagiełło i Pola Guzińska z klasy 6d

        WARSZAWSKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "ZAPYTAJ O POLSKĘ"


        I miejsce w kategorii zespół - Maria Romanowicz i Joanna Pucyk z klasy 7a.
        II miejsce w kategorii zespół - Laura Jagiełło i Pola Guzińska z klasy 6d.
        I miejsce w kategorii klas 1-3 - soliści - Hania Zakościelna z klasy 2c.
        II miejsce w kategorii klas 7-8  - soliści - Amelia Pogorzelska z klasy 7f.


        SUKCESY SPORTOWE

        WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY INDYWIDUALNE  BIEGI PRZEŁAJOWE

        I Miejsce w Warszawie

        Julia Grzywińska 8b

        I Miejsce w Dzielnicy 

        Julia Grzywwińska 8b

        Michał Melaniuk 8b

        III Miejsce w Dzielnicy 

        Kamil Stachura 7a


        WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE II Miejsce w Dzielnicy

        Reprezentacja dziewcząt w składzie:

        1. Marcelina Sieczka
        2. Patrycja Karpińska
        3. Zuzanna Kowalska
        4. Julia Pałasz
        5. Julia Grzywińska
        6. Marysia Wąsowska
        7. Iza Matyjasiak
        8. Hania  Oracz
    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym