Indywidualne konsultacje nauczycielskie

        

Rodziców/Prawnych Opiekunów uczniów prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie z nauczycielem
poprzez e- dziennik lub e-mail.

 

Nazwisko i imię

Półgodzinny dyżur 

Dzień tygodnia, godzina

Miejsce

Bogucka-Hebda Dorota

Wtorek - 8.00

Pokój nauczycielski

Budzyńska Małgorzata

Środa - 11.00

Pokój nauczycieli wf.

Bundyra Agnieszka

Wtorek - 11.15

Pokój nauczycieli wf.

Denuszek Małgorzata

Poniedziałek - 8.00

Biblioteka

Dros Ksawery

Środa - 7.30

s.201

Giedasz Agata

Wtorek - 11.50

Pokój nauczycielski

Golba Patrycja

Wtorek - 9.45

Pokój nauczycielski

Gołaski Wojciech

Czwartek  - 7.30

Pokój nauczycieli wf.

Górska Beata

Środa - 7.30

s.312

Isaiewa Ganna

Piątek - 7.30

Pokój nauczycielski

Izdebska Anna

Czwartek  - 16.40

Pokój nauczycielski

Jakubowska Anna

Poniedziałek - 10.05

Pokój nauczycielski

Jarząb Krystyna

Piątek - 14.40

Pokój nauczycielski

Jurgielewicz Łukasz

Poniedziałek - 15.40

s.117

Jurgielewicz Olga

Poniedziałek - 12.45

Pokój nauczycielski

Karewicz-Zapadko Patrycja

Wtorek - 9.50

Pokój nauczycielski

Kobylarczyk Elżbieta

Piątek - 15.45

Pokój nauczycielski

Koch Małgorzata

Piątek - 7.30

Pokój nauczycieli wf.

Kołodziejczyk Dorota

Piątek - 7.30

Pokój nauczycielski

Kowalska Lidia

Wtorek - 16.30

s.129

Kunert Katarzyna

Poniedziałek - 11.20

Pokój nauczycielski

Makarska Małgorzata

Wtorek - 7.30

Pokój nauczycielski

Mieczkowska Elżbieta

Czwartek - 9.00

Pokój nauczycielski

Modelewska Izabela

Czwartek  - 8.20

Pokój nauczycielski

Nowak Małgorzata

Środa - 14.45

Pokój nauczycielski

Piętko Agnieszka

Piątek - 15.40

s. 304

Przybyszewski Paweł

Środa - 15.40

Pokój nauczycielski

Sałamacha Magdalena

Czwartek - 12.35

Pokój nauczycielski

Saniewski Robert

Czwartek - 9.00

Pokój nauczycieli wf.

Skobel Renata

Czwartek - 8.15

Pokój nauczycielski

Spiechowicz Wioletta

Poniedziałek - 7.30

Pokój nauczycielski

Stefanowicz Dariusz

Czwartek – 13.40

Pokój nauczycielski

Sychowicz Anna

Środa - 8.15

Biblioteka

Sychowski Dawid

Środa - 14.35

Pokój nauczycielski

Szafrańska Joanna

Czwartek - 14.35

s.302

Szczygielska Mariola

Czwartek - 12.45

Pokój nauczycielski

Śleszyński Łukasz

Piątek - 7.30

Pokój nauczycielski

Romanik Izabela

Wtorek - 13.45

Pokój nauczycielski

Tkaczyk Beata

Wtorek - 9.20

Pokój nauczycielski

Trzcińska Marta

Wtorek - 7.30

s.305

Wargin Ewa

Czwartek - 8.10

Pokój nauczycielski

Żak Iwona

Piątek - 7.30

s.219

Żukowska Natalia

Wtorek - 8.20

Pokój nauczycielski