• Rok szkolny 2016/2017

        • XII DZIELNICOWY KONKURS ORIGAMI - „WIOSENNY OGRÓD”

          Zosia Pergół zajęła III mc w kategorii klas I.

           

          Marzena Rudzińska

           



          KONKURS PLASTYCZNY - MAJOWA ŁĄKA

          W maju w świetlicy szkolnej odbył sie konkurs plastyczny pt."Majowa łąka".

          Laureaci konkursu:

          I miejsce: Weronika Hałaczkiewicz z kl. 3d,Zuzanna Jastrzębska kl.2f

          II miejsce: Zofia Zawieska kl.3c, Marcysia kl.3d

          III miejsce:Antonina Zapadko kl.3b, Kacper Barwicki kl.3d

           

           

          Gratuluję, pani Marta Żebrowska

           



          WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIĘTO UNII EUROPEJSKIEJ – POCZTÓWKA Z WYBRANEGO KRAJU”

           

          I miejsce

          Sebastian Kowalski kl. Ia

          Zuzanna Raszkowska kl. IIe

           

          II miejsce

          Malena Fiałkowska – Zielińska kl. Ib

          Amelia Szanser kl. IIe

          Nicole Wasilewska kl. Iii

           

          III miejsce

          Pola Krasowska kl. Ia

          Weronika Hałaczkiewicz kl. IIId

          Marcin Melak kl. IIIb

           

          Wyróżnienie

          Marek Szlachetka kl. IIa

          Miłosz Suchorowski kl. IId

           

          Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 10 czerwca podczas rodzinnego festynu sportowego.

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: MAJ

          Sala 1

           

          Sala 2

          Tosia Byczkowska kl. IId

          Iga Legięć kl. IIb

          Sala 3

          Damian Ciszkiewicz gr. 0b

          Max Kozerski gr. 0b

          Julianna Dziedzic gr. 0b

          Kuba Gołębiewski kl. Ia

          Wiktor Łukaszewski kl. Ia

          Natasza Tyryłło kl. Ib

          Kasia Norberczuk kl. Ib



          DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY - POSTAĆ Z BAJKI

                    Dzielnicowy konkurs plastyczny pt." Postać z Bajki" zorganizowany przez swietlicę szkolna  przy Szkole Podstawowej Nr 246 w Warszawie.

          Laureaci konkursu zdobyli wyróżnienie- Antonina Zapadko, Małgorzata Szlachta i Gabriela Perkowska. z kl.IIIb.

          Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów - p. Marta Żebrowska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          STO BAJEK JANA BRZECHWY – KONKURS CZYTELNICZY

                     Dnia 10 maja dzieci z klas 0 i 1 wzięły udział w świetlicowym konkursie czytelniczym pn. „Sto bajek Jana Brzechwy”. Celem konkursu było:

          - rozbudzanie i poszerzanie pasji czytelniczych,

          - mobilizowanie uczniów do czytania,

          - pogłębianie ciekawości czytelniczej,

          - kształcenie zdrowej rywalizacji oraz współzawodnictwa.

          Każdy z uczestników zaprezentował wybrany przez siebie wiersz. Paweł Koc, uczeń klasy Ib,  otrzymał tytuł „Czytelnika Publiczności”. Przydzielono następujące miejsca:

           

          1 miejsce:

          Lena Zalewska Ia („Tańcowała igła z nitką”)

          Weronika Rakowska Ia („Mleko”)

          Jaś Krawczyk Ib („Tydzień”)

          Max Kozerski 0b („Sroka”)

          Paweł Koc Ib („Samochwała”)

          Oskar Jankowski 0a („Żuk”)

          Jakub Gołębiewski Ia („Michałek”)

           

          2 miejsce:

          Ola Pawłowska Ib („Księżyc”)

          Basia Mędykowska 0b („Entliczek – pentliczek”)

          Maja Pyzel Ib („Pomidor”)

          Alena Pióro Ib („ZOO”)

          Sebastian Kowalski Ia („Mucha”)

          Adam Oracz 0b („Zero”)

          Oliwia Simonowicz 0a („Ciotka Danuta”)

          Pola Krasnowska Ia („Wielbłąd i hiena”)

           

          3 miejsce:

          Julia Jasińska Ia („Kłamczucha”)

          Damian Ciszkiewicz 0b („Na wyspach Bergamutach”)

          Kuba Piwowar 0a („Rak”)

                     

           

                                                                                            Organizatorzy: Katarzyna Pełka, Olga Czajka

           

          Zapraszamy do galerii

           



          DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY

          PT.”TO TAKA ROŚLINA CO MA W NATURZE, ŻE W KAŻDYM MIEJSCU PNIE SIĘ KU GÓRZE

          Pola Krasnowska kl. Ia –III mc

          Amelia Bochenek gr. 0c- wyróżnienie

          Julia Jasińska kl. Ia- III mc

          Basia Alberska kl. Ib- I mc

          Natalia Korobowicz gr. 0a – II mc

           

          Teresa Bargielska

          Katarzyna Pełka

          Marzena Rudzińska

          Zapraszamy do galerii

           



          XII DZIELNICOWY KONKURS ORIGAMI „WIOSENNY OGRÓD”

          Naszą świetlicę w XII Dzielnicowym Konkursie Origami „Wiosenny ogród” reprezentują:

          Aneta Zarzycka kl. IIIf

          Lena Zalewska kl. Ia

          Alicja Kiersnowska kl.  IIId

          Zosia Pergół kl. Ib

          Maja Pyzel kl. Ib

          Natalia Brzozowska kl. IIa

          Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

           

          Teresa Bargielska

          Marzena Rudzińska

          Zapraszamy do galerii

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: KWIECIEŃ

          Sala 1

          Izabela Matyjasiak kl. IIIe

          Alicja Gołębiowska kl. IIIe

          Sala 2

          Bartosz Masiewski kl. IIc

          Dominik Fotyma kl. IIb

          Sala 3

          Mateusz Lipiński gr. 0b

          Filip Bukowski gr. 0b

          Hania Dorna gr. 0b

          Julia Keresztes kl. Ia

          Adrian Zaremba kl. Ia

          Antonina Szymańska kl.  Ia

          Ania Pałasz kl.  Ib

          Mateusz Pius kl. Ib

          Alena Pióro kl. Ib



          WIELKANOCNA PISANKA

                      W kwietniu, tuż przed świętami, odbył się konkurs plastyczny dla dzieci z klas III i IIF.  Przedmiotem pracy była pisanka. Należało samodzielnie zaprojektować wzór pisanki (praca płaska). Dzieci otrzymały niezbędne do wykonania zadania materiały, m.in. papier kolorowy, krepinę, folię piankową, tekturę falistą, nożyczki, klej. Mogły też korzystać z własnych przyborów i ozdób.

          W konkursie wzięło udział dwadzieścioro sześcioro dzieci.

          Wyniki prezentują się następująco:

                      I miejsce:         Paulina Jabłońska IIIA, Alicja Gołębiowska IIIE

                      II miejsce:        Maksymilian Morzyk IIF, Weronika Hałaczkiewicz IIID                           

                      III miejsce:       Natalia Mędykowska IIIC, Roksana Sroczyńska IIIC

                      Wyróżnienia:    Nicole Wasilewska IIIC, Michał Gołębiewski, IIIE, Franciszek Mazur IIF 

           

                                                                                                                                            Monika Kruk

           

          Zapraszamy do galerii

           



          OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. „POCZTÓWKA WIELKANOCNA”

           

          Ania Pałasz kl. Ib – wyróżnienie

          Teresa Bargielska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          MAZOWIECKI KONKURS PLASTYCZNY PT. „PALMA WIELKANOCNA”

          W konkursie reprezentowały naszą świetlicę dwie uczennice:

          Ola Pawłowska kl. Ib

          Natalia Brzozowska kl. IIa

          Natalia zdobyła wyróżnienie

           

          Teresa Bargielska

          Marzena Rudzińska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          KONKURS DZIELNICOWY  -  WIELKANOCNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

                    Konkurs dzielnicowy pt. "Wielkanocna ozdoba świąteczna", zorganizowany przez świetlicę w Szkole Podstawowej nr 312 w Warszawie.

          W kategorii wiekowej 8-10 lat  III miejsce zdobyła Nicole Wasilewska z kl.3c

           

          Opiekun konkursu: Marta Żebrowska

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: MARZEC

          Sala 1

          Paulina Jabłońska kl. IIIa

          Jakub Rakowski kl. IIId

          Sala 2

          Magdalena Kopczyńska kl. IIc

          Klaudia Dygas kl. IIc

          Sala 3

          Natalia Tkacz gr. 0b

          Zofia Kobus gr. 0b

          Aleksander Orzelski gr. 0b

          Weronika Rakowska kl. Ia

          Julia Jasińska kl. Ia

          Malick Touray kl. Ia

          Tomasz Kardas kl. Ib

          Malena Fiałkowska - Zielińska kl. Ib

          Ewa Kisiel kl. Ib

           



          KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE WIOSENNEJ

                       W marcu w naszej świetlicy odbył się konkurs recytatorski o tematyce wiosennej. Uczniowie klasy 2f i klas trzecich mieli za zadanie nauczyć się dwóch wierszy pt." W naszym ogródeczku" i "Kwiatki bratki".

           Laureaci konkursu:

           I miejsce Zofia Zawieska kl.3c, Małgorzata Szlachta kl.IIIb, Natalia Mędykowska kl.IIIc

           II miejsce Nicole Wasilewska kl.3c, Tadeusz Zalewski kl.2f

           III miejsce Maciej Szczepaniak kl.2f, Wiktoria Biernat kl.IIIa

          Gratulacje!

          p. Marta Żebrowska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          POWITANIE WIOSNY

                     Z okazji obchodów pierwszego dnia wiosny uczniowie uczęszczający do świetlicy mogli wziąć udział w kilku konkursach indywidualnych oraz międzyklasowych. Indywidualnie mieli szansę uczestniczyć w konkursach fotograficznym, plastyczno – technicznym i wokalnym. Zmagania klasowe natomiast odbywały się na płaszczyznach: sportowej (zawody), plastycznej (najładniej udekorowane wiosenne drzwi) oraz odzieżowej (najbardziej zielono ubrana klasa). Wszystkie konkursy cieszyły się dużym powodzeniem. Mimo że wiosna nie do końca się przebudziła, małym fotografom udało się już uchwycić jej pierwsze, nieśmiałe oznaki. Napłynęło do nas też wiele pięknych, wykonanych przez dzieci wiosennych kwiatów. Pasjonaci śpiewu zaprezentowali swoje umiejętności ostatniego dnia świętowania powitania wiosny - 23 marca. Wtedy też zostały ogłoszone wyniki wszystkich konkursów.

           

          ******************************

          WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „WIOSNA W OBIEKTYWIE”

           

          I MIEJSCE

          Konrad Żołnierczyk kl. IId

          Maja Fudala gr. 0b

          Filip Świątek gr. 0b

          II MIEJSCE

          Ola Oklińska kl. IId

          Natalia Tkacz gr. 0b

          Julia Krynicka gr. 0c

          III MIEJSCE

          Ela Laskowska kl. IIe

           

           

          WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIOSENNY KWIAT”

           

          I MIEJSCE

          Maja Niezgoda kl. IIf

          Zuzanna Raszkowska kl. IIe

          Julia Krynicka gr. 0c

          II MIEJSCE

          Amelia Szanser kl. IIe

          Pola Krasnowska kl. Ia

          Adrian Zaremba kl. Ia

          III MIEJSCE

          Weronika Kozicka gr. 0b

          Natalia Tkacz gr. 0b

          Wiktor Kowalski kl. IIb

          WYRÓŻNIENIA

          Wanda Wójcik gr. 0b

          Natalia Snopek kl. IIc

          Gabriela Kupis gr.0c

          Zofia Grzywińska kl. IIc

          Dominik Zając kl. IIf

          Zuzanna Gładki kl. IId 

           

          Zapraszamy do galerii

          ******************************

          WYNIKI KONKURSU PIOSENKI

           

          I MIEJSCE

          Tosia Zapadko / Gabrysia Perkowska – „Wesoła wiosna”

          Paulina Jabłońska – „Wiosenna poleczka”

          II MIEJSCE

          Olek Afeltowicz – „Alleluja”

          Maks Radom / Michał Świetoniowski – „Wiosna”

          III MIEJSCE

          Tamara Drożdż – „W stronę słońca”

          Asia Pucyk – „Wiosno, wiosenko”

          WYRÓŻNIENIE

          Weronika Hałaczkiewicz – „Kaktus”

           

          ******************************

          WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

           

          KLASY 0 – I

          I miejsce – Ib

          II miejsce – 0a

          III miejsce – 0b, Ia

          KLASY II

          I miejsce – IIe

          II miejsce – IIc

          III miejsce – IId

          KLASY III

          I miejsce – IIIc

          II miejsce – IIIf

          III miejsce - IIIe

           

          Zapraszamy do galerii

          ******************************

          WYNIKI KONKURSU "ZIELONA KLASA" I "WIOSENNE DRZWI"

           

          ZIELONA KLASA

          I MIEJSCE – kl.:0a, 0c, IIe, IIf

          II MIEJSCE – kl.: 0b, Ia, Ib, IId, IIIa, IIIc, IIIe

          III MIEJSCE – kl.: IIa, IIb, IIc, IIIb, IIId, IIIf

           

          WIOSENNE DRZWI

          I MIEJSCE – kl.:IIIe

          II MIEJSCE – kl.: 0b, Ib, IIe

          III MIEJSCE – kl.: 0c, Iii

          WYRÓŻNIENIE – kl.: 0a, Ia, IIc

           

          Zapraszamy do galerii



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: LUTY

          Sala 1

          Kostek Kasprzycki kl. IIf

          Hanna Orzacz kl. IIIc

          Sala 2

          Michał Świętoniowski kl. IId

          Przemek Regulski kl. IIe

          Sala 3

          Ania Niemierka gr. 0b

          Sebastian Kowalski kl. Ia

          Kuba Kwiecień kl. Ia

          Adam Jałmużna kl. Ib

          Maja Pyzel kl. Ib

           



          KONKURS - EKO KARMNIK

                     W lutym w świetlicy szkolnej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu pt. „Eko karmnik”. Zadaniem konkursu było wykonanie karmnika dla ptaków z desek lub podobnego naturalnego materiału. Prace konkursowe prezentowały się pięknie, dlatego wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

          Katarzyna Pełka, Olga Czajka

           

          Zapraszamy do galerii

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: STYCZEŃ

          Sala 1

          Wiktoria Górecka kl. IIIb

          Wojciech Cichocki kl.  IIId

          Sala 2

          Anna Skorupa kl. IIa

          Helena Zawieska kl. IIb

          Sala 3

          Pola Krasnowska kl. I a

          Natalia Kalisz kl. I a

          Paweł Koc kl. I b

          Ola Pawłowska kl. I b

          Borys Choiński gr. 0 b

          Jan Trusiewicz gr. 0 b



          SPORTOWY KONKURS PLASTYCZNY

                     W styczniu uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej brali udział w konkursie plastycznym - "Mój ulubiony sportowiec zimowy". Laureaci konkursu zostali nagrodzeni dyplomem i drobnym upominkiem.

          Organizator: Wojciech Gołaski

           



          KONKURS PLASTYCZNY - BOŻONARODZENIOWA CHOINKA

                      W grudniu, tuż przed świętami, odbył się konkurs plastyczny dla dzieci z klas III A, B, D i F.  Przedmiotem pracy była bożonarodzeniowa choinka. Dzieci otrzymały niezbędne do wykonania zadania materiały, m.in. papier kolorowy, krepinę,  folię piankową, tekturę falistą, nożyczki, klej. Mogły też korzystać z własnych przyborów i ozdób. W konkursie wzięło udział jedenaścioro dzieci. Każda praca została nagrodzona.

          Wyniki prezentują się następująco:

                           I miejsce:         Hania Czerwińska IIIF, Karolina Hetmańska IIIF, Mercedes Rowińska IIIF,

                      II miejsce:        Jakub Janukowicz IIIB, Gabriela Kazakidis IIIB, Marcelina Kubiak IIID,

                                                    Gabriela Michalak IIIF, Pola Wacowska IIIF, Weronika Wojciechowska I

                                      III miejsce:       Amelia Sieradzka IIID, Aneta Zarzycka IIIF

                     

                                                                                                                                            Monika Kruk

           

          Zapraszamy do galerii

           



          DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY -  BOŻONARODZENIOWA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

                    Uczeń naszej szkoły Maksymilian Morzyk z kl.2f zdobył wyróżnienie w dzielnicowym konkursie plastycznym - ,,Bożonarodzeniowa ozdoba świąteczna” zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 168 w Warszawie.

           

          Serdecznie gratuluję-Marta Żebrowska



          KONKURS PLASTYCZNY - PORTRET ŚWIETEGO MIKOŁAJA

                    Przedmiotem konkursu były prace plastyczne wykonane dowolną techniką przez uczniów z klas 2 i 3.

          I miejsce-Zuzia Jastrzębska kl.IIf, Ala Gołębiowska IIIe

          II miejsce- Ala Michalska IIIe, Nicole Wasilewska IIIc

          III miejsce Hania OraczIIIc, Zosia Zawieska IIIc

           

          Marta Żebrowska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          KONKURS WIEDZY – TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE

                     W grudniu, w okresie przedświątecznym uczniowie z klas II a i II d wzięli udział w pisemnym konkursie wiedzy dotyczącym Świąt Bożego Narodzenia. Zanim przystąpili do konkursu uczestniczyli w zajęciach świetlicowych mających na celu przybliżenie informacji o tradycjach bożonarodzeniowych, wysłuchali m. in. opowiadania o świętym Mikołaju, tradycji dekorowania choinki, obowiązkowych potrawach wigilijnych a także poznali imiona reniferów. Dzieci opowiadały również jak wyglądają święta w ich domach, jakie potrawy lubią najbardziej i zdradziły co znalazło się w ich listach do Świętego Mikołaja.

          Okazało się, że pytania konkursowe nie sprawiły im większej trudności i każde dziecko zasłużyło na drobny upominek.

           

          Barbara Gołębiewska

          Monika Olucha

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: GRUDZIEŃ

          Sala 1

          Zuzanna Jastrzębska kl. IIf

          Franciszek Mazur kl. IIf

          Sala 2

          Wiktor Kowalski kl. II b

          Tymon Fabijański kl. II c

          Sala 3

          Igor Jastrzębski kl. I a

          Zuzia Jackowska kl. I b

          Wanda Wójcik gr. 0 b

          Franek Rateński gr. 0 b



          KONKURS PLASTYCZNY – RUDOLF CZERWONONOSY

                     W grudniu dzieci biorące udział w konkursie plastycznym pt. Rudolf Czerwononosy, wykazały się dużą pomysłowością w interpretacji tematu. Otrzymałyśmy prace zarówno płaskie jak i przestrzenne. Poziom był bardzo wyrównany dlatego autorzy wszystkich prac zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

           

          Patrycja Karewicz - Zapadko

          Monika Olucha

          Zapraszamy do galerii

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: LISTOPAD

          Sala 1

          Piotr Błażejewski kl. III f

          Małgorzata Szlachta kl. III b

          Sala 2

          Patrycja Kopczyńska kl. II e

          Martyna Kruszewska kl. II b

          Sala 3

          Basia Mędykowska gr. 0 b

          Basia Alberska kl. I b

          Lena Zalewska kl. I a

           



          KONKURS PLASTYCZNY - PANI ZIMA

           

          KLASY 0  i  I

          I miejsce:  

          LENA ZALEWSKA kl. IA

           ALEKSANDRA KOŹLIK  kl. 0c

          II miejsce:

          MARIANNA BEMOWSKA kl. 0c

          KAROLINA NIEMIEC kl. 0A

          III miejsce:

          MILENA STASIK kl.0c

          KAJA SZCZEPANIAK kl. IA

           ADRIAN ZAREMBA kl. IA

           MAKSYMILIAN GILEWSKI kl. 0A

          WYRÓŻNIENIE:

          WERONIKA KOZICKA kl. 0B

           SEBASIAN KOWALSKI kl. IA

           

          KLASY II i III

          I miejsce:

          WERONIKA OFICJALSKA kl. 2A

           MARCIN  MELAK kl. 3B

          II miejsce:

          TOMASZ BIS kl. 3B

           AMELIA SZANSER kl. 2E

          III miejsce:    

          OLGA HETMAŃSKA kl.2B

           POLA WACOWSKA kl.3F

          WYRÓŻNIENIE:

          ZUZANNA JASTRZĘBSKA kl.2F

          GABRIELA KAZAKIDIS k.3B

          MARCELINA KUIAK kl.3D

          WERONIKA HAŁACZKIEWICZ kl.3D

          HANNA CZERWIŃSKA kl.3F

          KAROLINA HETMAŃSKA kl.

          Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluje i życzę dalszych sukcesów!

          Marta Żebrowska

           

          Zapraszamy do galerii

           



          WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO - PORTRET ŚW. MIKOŁAJA

                     06.12.2016 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu pt. „Portret św. Mikołaja”. Prace konkursowe prezentowały się pięknie, były wykonane różnymi technikami plastycznymi. Po obejrzeniu prac plastycznych postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

          I miejsce:

          Amelia Szanser- IIe

          Julia Krynicka- 0c

          II miejsce:

          Zosia Pergół- Ib

          Lena Zalewska- Ia

          Maja Sulewska- IIc

          Weronika Rakowska- Ia

          Gabrysia Kupis- 0c

          Ola Koźlik- 0c

          III miejsce:

          Dominik Zając- II f

          Oliwia Rejman- IIc

          Milena Stasik- 0c

          Maja Pyzel- Ib

          Oskar Bińkowski- 0a

          Franek Czarnecki- Ia

          Marianna Bemowska- 0c

          Wyróżnienia:

          Sebastian Kowalski- Ia

          Julia Keresztes- Ia

          Oliwia Simonowicz- 0c

          Ola Bogucka- 0a

          Jaś Pruszewski- 0c

          Zuzia Jackowska- Ib

          Zosia Grzywińska- IIc

           

          Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

                                                      Organizatorzy:
                                                         Olga Cz.  i Katarzyna P.

           

                                                                                                                                                                                                                                                   



          WYNIKI KONKURSU - JESIENNY PEJZAŻ

          W listopadzie odbył się w naszej świetlicy konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż”.

          Do organizatora wpłynęło wiele pięknych prac, więc wybór zwycięzców był bardzo ciężki.

          I miejsce

          • Wiktoria Oficjalska 2a
          • Zuzia Olszewska 3e
          • Amelia Szanser 2e

           

          II miejsce

          • Marcel Bednarski 2f
          • Marlena Poświatowska 2d
          • Karolina Hetmańska 3f

           

          III miejsce

          • Adrianna Matuszczyk 2d
          • Krzyś Wellman 2d
          • Zuzia Gładki 2d

           

          Wyróżnienie

          • Maja Pyzel 1b
          • Ania Niemierka 0b
          • Kaja Szczepaniak 2a
          • Patrycja Kopczyńska 2e
          • Olga Hetmańska 2b

           

          Zwycięzcom serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach!!!

          Barbara Gołębiewska

           

          Zapraszamy do galerii



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK

          Sala 1

          Maja Niezgoda kl. II f

          Maks Morzyk kl. II f

          Sala 2

          Antoni Wiśniewski kl. II a

          Szymon Kozłowski kl. II c

          Sala 3

          Jan Krawczyk kl. I b

          Eryk Czarnota kl. I a

           



          KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

                     4 listopada odbył się świetlicowy konkurs pięknego czytania dla klasy II a i II d. Dzieci miały do wyboru dwa opowiadania z książki Doroty Gellner pt. „Zaczarowane podwórko”. Celem  konkursu była promocja czytelnictwa oraz kształtowanie umiejętności pięknego czytania. Ocenie podlegała płynność i bezbłędność czytania, dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu. Oto wyniki  konkursu:

          I miejsce : Oskar Kowacki, Staś Jaworski

          II miejsce: Marek Szlachetka, Maks Radom

          III miejsce: Laura Jagiełło, Marek Minda

           

          Monika Olucha

           



          KONKURS KOLEGA/KOLEŻANKA MIESIĄCA: WRZESIEŃ

          Sala 1

          Marcelina Kubiak kl. III d

          Kuba Przyborowski kl. III d

          Sala 2

          Laura Jagiełło kl. II d

          Maja Sulewska kl. II c

           

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym