Aktualności
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
MUNDIAL PIŁKARSKI 2025/2026
🏆🏆🏆 W kategorii 4-6 🏆🏆🏆
I miejsce - klasa 5b
II miejsce - klasa 6c
III miejsce - klasa 4c
🏆🏆🏆 W kategorii 7-8 🏆🏆🏆
I miejsce - klasa 8c
II miejsce - klasa 8b
III miejsce - klasa 6b
Dziękujemy za 2 dni sportowych emocji w duchu Fair Play. Gratulacje dla wszystkich starujacych drużyn.
⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Do zobaczenia za rok :)
MUNDIAL SIATKARSKI 2025/2026
🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀🏀
Dziekujemy za emocje na najwyższym poziomie i rywalizację w duchu gry Fair Play.
Gratulacje dla wszystkich startujących.
- 6b Mistrzowie Szkoly
- 8c wice Mistrzowie
1
KLASA 3A W LESIE ODKRYWCÓW
9 czerwca klasa 3a poznawała leśne uroki w Lesie Odkrywców.
Uczniowie doświadczyli przeżyć w mrówczym labiryncie, lisich norach czy wiewiórczych domkach zawieszonych na drzewach. Dowiedzieli się jak długie są korzenie drzew oraz tego, że zwyczaje dzików wcale nie są takie dzikie.
Na warsztatach wykonali też las w słoiku.
Pełni wrażeń wrócili z leśnej wyprawy:)
DZIELNICOWY TURNIEJ RATOWNICZY
Dzielnicowy Turniej Ratowniczy to wydarzenie promujące wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa.
Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawdzających ich znajomość zasad ratownictwa, współpracę w zespole oraz umiejętność reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Turniej łączył naukę z aktywnością, rozwijając odpowiedzialność, empatię i gotowość do niesienia pomocy innym.
Dziękujemy organizatorom i do zobaczenia za rok.
MEMORIAŁ KAMILI SKOLIMOWSKIEJ - ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
Gratulujemy wszystkim startu i wyników indywidualnych.
BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE
Od 3 czerwca na terenie całego kraju został wprowadzony obowiązek korzystania z kasku dla osób do 16 roku życia, które poruszają się: rowerem, rowerem z napędem, hulajnogą elektryczną i urządzeniem transportu osobistego.
Mądra jazda zaczyna się od głowy.
Głowy w kasku.
DZIĘKUJEMY :)
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
W środę, 3 czerwca, świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. W ramach obchodów, uczniowie klasy 5b przygotowali krótki apel. Następnie, nagrodzono laureatów tegorocznych konkursów językowych.
Uczniowie klas 4-8 przygotowali prezentacje dotyczące wybranych przez siebie krajów. Dzięki temu, choć na chwilę, mogliśmy przenieść się do Grecji, Hiszpanii, a nawet Japonii.
Do zobaczenia za rok!!!
2
PIKNIK RODZINNY - "ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH"
Rodzinny piknik już za nami!!! ⭐⭐⭐⭐⭐
Dziękujemy wszystkim za pomoc. Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszej dzielnicy, a my wspólnie stanęliśmy na wysokości zadania.
18Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za obsługę różnorodnych stoisk. Dziękujemy Panom i Paniom, którzy pomogli rozstawić ławki a następnie posprzątać po imprezie, a w jej trakcie służyli "pomocnym ramieniem".
7Dziękujemy Klubowi Shinkyokushin "Sekai" https://karatewarszawa.pl/ pod kierownictwem trenera Roberta Saniewskiego i Uczniowskiemu Klubowi Judo 225 http://judo225.pl/ prowadzonego przez trenera Jerzego Skolimowskiego za piękny pokaz.
52Naszym najmłodszym uczniom dziękujemy natomiast za piękne występy na scenie - jesteście niesamowici!
29Dziękujemy całej szkolnej społeczności z Dyrekcją na czele za współorganizację i wszelaką pomoc podczas imprezy.
Na koniec dziękujemy p. Małgorzacie Koch - koordynatorce pikniku za udaną współpracę.
15Kolejny raz udało nam się wspólnie zorganizować bardzo fajne wydarzenie!!! :):)
Dziękujemy za wspólna zabawę :)
DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI BAJKOWEJ I MUSICALOWEJ
27 maja w Szkole Podstawowej nr 312 w Warszawie odbył się IV Dzielnicowy Konkurs Piosenki Musicalowej i Bajkowej. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Jury zdecydowało przyznać w kategorii klas 7-8 II miejsce Hani Zakościelnej z klasy 7C oraz III miejsce Hani Jurgielewicz z klasy 7b. Natomiast w kategorii klas 4-8 III miejsce zdobył duet, Franek Mielcarz i Tymon Bińkowski z klasy 6b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
PIKNIK SZKOLNY
BEZPŁATNE SPOTKANIA DLA NASTOLATEK
„Program edukacji zdrowotnej dla nastolatek – spotkania z położną” - realizowany jest w ramach bezpłatnego projektu Budżetu Obywatelskiego m. st. Warszawy
W ramach projektu prowadzone są bezpłatne zajęcia on-line, dla uczennic klas IV-VIII, mieszkanek Warszawy. Spotkania obejmują tematykę w zakresie zmian zachodzących w ciele podczas dojrzewania, higieny intymnej w okresie dojrzewania i przebiegu cyklu miesiączkowego. W spotkaniach mogą wziąć udział również rodzice. Zajęcia są prowadzone przez położne - profesjonalistki, które zajmują się na co dzień kobietami, ich zdrowiem w każdym wieku i są merytorycznie przygotowane do tego, żeby uczyć młode kobiety świadomości swojego ciała od strony medycznej, korzystając z evidence-based medicine i w oparciu o sprawdzone i profesjonalne źródła wiedzy. Celem projektu jest edukacja dziewcząt w wieku nastoletnim dotycząca zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, przekazanie wiarygodnych informacji związanych z rozwojem fizycznym i psychicznym. Prowadzenie zajęć przez praktyków umożliwi usystematyzowanie wiadomości a wygodna i przystępna formuła on-line (umożliwiająca anonimowość uczestniczkom) spowoduje większą otwartość na zadawanie trudnych pytań. Spotkania będą się odbywały "na żywo" z możliwością dyskusji z prowadzącymi na czacie. Zajęcia prowadzą nasze położne, pracujące na co dzień w Szpitalu św. Zofii. Warunkiem uczestnictwa jest uzyskanie zgody jednego rodzica.
Na program można zapisać się:
- poprzez formularz na stronie:
https://www.szpitalzelazna.pl/kursy-i-warsztaty/spotkania-z-polozna-program-edukacji-dla-nastolatek
Serdecznie zachęcamy do udziału w Programie. W razie pytań, zapraszam do kontaktu.
Marta Rysiawa
Koordynator Ośrodka Edukacji
tel. (022) 25 59 873
tel. kom. 788 955 015
Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o.o.
ul. Żelazna 90, 01-004 Warszawa
tel. 22 255 98 00
MUNDIAL KLAS 1-4
PROMOCJA TALENTÓW - GALERIA SCEK
Z radością informujemy, iż prace naszej uczennicy Olivii S. z kl. 8b zakwalifikowały się do udziału w wystawie Galerii SCEK w Warszawskim Konkursie Plastycznym Promocja Talentów.
Gratulujemy serdecznie!
Życzymy wielu dalszych sukcesów :)
Nauczyciel plastyki
Elżbieta Mieczkowska