Zajęcia dodatkowe

               

 

Zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2020/2021

 

 

MATEMATYKA

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nazwa  zajęć

Termin

(dzień, godzina)

Łukasz Śleszyński

Zajęcia wyrównawcze dla klas 4

poniedziałek 14.50, lekcja 8

Ganna Isaieva

Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

piątek 13.55, lekcja 7

Łukasz Śleszyński

Zajęcia wyrównawcze dla klas starszych

wtorek 15.45, lekcja 9

Dorota Bogucka-Hebda

Zajęcia wyrównawcze dla klas 8

wtorek, 15.45, lekcja 9

JĘZYK POLSKI

Mariola Szczygielska

Zajęcia wyrównawcze w klasach 4

poniedziałek 8:55, lekcja 2,

czwartek 15:45, lekcja 9

Patrycja Karewicz- Zapadko

Zajęcia wyrównawcze dla klas

poniedziałek 14.50, lekcja 8

Beata Górska

Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

czwartek 13.55, lekcja 7

Patrycja Karewicz- Zapadko

Zajęcia wyrównawcze dla klas 7

Środa 14.50, lekcja 8

Elżbieta Kobylarczyk

Zajęcia wyrównawcze dla klas 8

środa 14.50, lekcja 8

KLASY II- III

Marta Trzcińska

Zajęcia wyrównawcze w klasach

3 c i 3 b

czwartek 10.45, lekcja 4

Olga Jurgielewicz

Zajęcia wyrównawcze dla klas 2

Piątek 8.00, lekcja 1

Ewa Wargin

Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców 2c

środa 10.45 (5 lekcja)

Renata Skobel

Zajęcia wyrównawcze 3a

stacjonarnie:                 

środa 9.50, lekcja 3 

zdalnie:

wtorek 12.00, lekcja 5

 

Zajęcia kształtujące kreatywność w roku szkolnym 2020/2021

 

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nazwa  zajęć

Termin

(dzień, godzina)

Olga Jurgielewicz

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2a

piątek 9.50, lekcja 3

Ewa Wargin

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2b

czwartek 10.45, lekcja 4

Katarzyna Pełka

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 2c

wtorek 10.45, lekcja 4

Renata Skobel

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3a

poniedziałek 15.45, lekcja 9

czwartek 11.50, lekcja 5

Agnieszka Piętko

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3b

poniedziałek 11.50, lekcja 5

piątek 14.50, lekcja 8

Marta Trzcińska

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 3c

czwartek11.50, lekcja 5

piątek 11.50, lekcja 5

Ganna Isaieva

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6b

piątek 12.55, lekcja 6

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6c

piątek 10.45, lekcja 4

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6d

czwartek 12.55, lekcja 6

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6e

poniedziałek 13.55, lekcja 7

Ganna Isaieva

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 6f

środa 14.50, lekcja 8

Łukasz Śleszyński

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7a

piątek 10.45, lekcja 4

Paweł Przybyszewski

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7b

wtorek, 14.50, lekcja 8

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7c

wtorek 12.55, lekcja 6

Renata Majchrzak

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7d

wtorek 13.55, lekcja 7

Ganna Isaieva

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 7f

poniedziałek 14.50, lekcja 8

Renata Majchrzak

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8a

poniedziałek 8.00, lekcja 1

Renata Majchrzak

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8b

poniedziałek 9.50, lekcja 3

Dorota Bogucka- Hebda

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8c

wtorek 14.50, lekcja 8

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia kształtujące kreatywność klasa 8d

wtorek 8.00, lekcja 1